כדור כח - הגאדג'ט המושלם !

כדור כוח POWERBALL הוא כדור הכח המקורי אשר מייצג טכנולוגייה מתקדמת ביותר בתחום הספורט ומהווה גאדג'ט מדליק ומקורי לכל אדם ואדם. כדור הכוח מביא איתו יתרונות רבים החל מעיצוב השריר ועד לקואורדינציה של היד ושרירי היד. הרעיון בכדור הכוח פשוט ומדליק. ככל שתניעו את כדור הכוח מהר יותר כך כדור הכוח יפעיל כוח רב יותר ויקשה על החזקתו ביד ולמעשה יפעיל את שרירי היד שלך בזכות פיזיקה פשוטה.

כדור כוח POWERBALL הינו מכשיר כושר מתוחכם, ממש גאדג'ט חדשני ומקורי, בגודל של כדור טיניס ובעל יכולת של יצירת התנגדות של עד 18 ק"ג כתוצאה מכוח הסיבוב (הכוח הצנטריפוגאלי) הנוצר בתוכו. כדור הכוח מיוצרים מחומרים איותיים ביותר תוך כדי מתן תשומת לב לשימוש בהנדסת אנוש מדוייקת אשר יוצרת איזון מושלם בתוך הכדור.

כשמסתכלים על כדור הכוח המחשבה הראשונה שעולה היא: שפשוט מדובר ב- גאדג'ט מגניב! גאדג'ט שכל אדם שחובב גאדג'טים יקרים וזולים כאחד יואהב וישמח לקבל. כדור הכוח מגיע במגוון תאורות פנימיות אשר נידלקות בכח הסיבוב. כל שעליכם לעשות הוא רק להפעיל את הכדור וכוח הסיבוב שלו כבר יפעיל את התאורה וידליק את הכדור בצבע הנבחר! פשוט כדור תאורה בכף ידך...

מכירים מישהו שאוהב גאדג'טים ? אנחנו בטוחים שכדור הכוח המקורי POWERBALL יהווה מתנה מושלמת ומקורית שכל אחד ישמח לקבל. תהנו!

מגוון דגמי POWERBALL מקורייםקנו עכשיו !