כדור כוח בשילוב עם גאדג'טים לסמארטפון

איך קרה שכל העולם התמכר לאותו מכשיר סלולארי האייפון? אז מה אם מדובר בגאדג'ט חדשני, מרהיב ומדהים! זאת לא סיבה להתמכר! גאדג'ט מדהים בעל טכנולוגיה מדהימה, עיצוב מושלם, ממשק גאוני ואין ספור גאדג'טים לאייפון כנראה הצליחו לעבוד על כולנו! רק חסרון אחד נוכל לכתוב כאן, האייפון וכל שלל הגאדג'טים שלו הופכים אותנו למכורים ולחסרי פעילות גופנית.

אנו יושבים שעות על גבי שעות מול המחשב, ומול האייפון הקטן או האייפד הגדול :) ופשוט משחקים מתכתבים ומעבירים את הזמן הפנוי בישיבה ובאימון מוחי בלבד. הדבר נוראי מכיוון שחוסר פעילות גופנית הוא אחד הגורמים למחלות ולפגיעה בגופנו השברירי.

כדור כח פווארבול הוא כדור הכוח המקורי, גאדג'ט מדליק וחדשני שהופך את אימון הכושר לקל מכתמיד. כל שעליכם לעשות הוא רק להקדיש 5 דקות ביום לכל יש והרי לכם אימון כושר מושלם. בנוסף תוכלו להפעיל את כדור הכוח תוך כדי שימוש באייפון, במחשב או אפילו תוך כדי צפייה בטלוויזיה.

הפעלת כדור הכוח נעשית באמצעות יד אחת בתנועות סיבוביות כך שביד השנייה נוכל להפעיל ולהשתמש בשלל גאדג'טים לאייפון מבלי להפר את האיזון הטבעי של ההתמכרות ובכל זאת לעסוק בקצת פעילות ספורטיבית ממריצה שתחזק לכם את הזרועות ושרירי הידיים.

כדור כוח הינו מכשיר הכושר המדליק ביותר שקיים כיום, הוא עשוי מחומרים איכותיים ביותר ועושה שימוש בכדור ג'יירוסקופ פנימי לשם יצירת כוח ואנרגיה שמתורגמת לכוח סיבוב של עד 18 ק"ג! ממש גאדג'ט מדליק! 

מגוון דגמי POWERBALL מקורייםקנו עכשיו !