כדור כוח והמחשב האישי

גאדג'טים למחשב הולכים ותופסים חלק בלתי נפרד מחיינו. גאדגטים חדשים מיוצרים ומומצאים כמעט בכל דקה ודקה. כולנו אוהבים גאדגטים מדליקים ומיוחדים, בדיוק כמו כדור כח פאורבול אשר נחשב לאחד מהגאדג'טים המדליקים והמקוריים ביותר שאי פעם יוצרו. הכדור החביב מאפשר לנו לחזק את שרירי הידיים ולהיכנס לכושר וזאת ב-5 דקות ביום לכל יד בלבד! בנוסף כדור הכוח ניתן לשימוש ביד אחת בלבד כך שתוכלו להמשיך ולהשתמש בגאדג'טים המיוחדים שלכם כמו גאדג'טים למחשב וליהנות משימוש ב - POWERBALL בו זמנית!

גאדג'טים למחשב יכולים להיות מגוון חידושים ושיכלולים, אפילו בפואורבול יש חלק מדליק שהופך אותו לגאדג'ט מועודף. ניתן לרכוש מד מהירות (ספידומטר) אשר מתקשר עם המחשב בתקשורת אלחוטית בלוטוס' ובכך לשדר את תוצאות האימון היישר אל המחשב תוך כדי ניתוח וצפייה ביעדים ובאימונים! גאדג'טים למחשב קיימים כמעט בכל תחום והם הופכים את חיינו לקלים ולמשעשעים ביותר. כדור הכוח הינו דוגמא מרשימה של שימוש במחשב ובגאדג'טים למחשב שמחברים מוצר מן המציאות אל המחשב וזאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומוכרת!

כדור כוח המקורי עשוי מחומרים איכותיים ביותר וכולל כדור ג'יירו פנימי אשר מסתובב במהירות עצומה ומייצר כוח סיבוב של עד 18 ק"ג, לכדור הפנימי מחוברות נורות לד אשר מהירות את הכדור בתאורה לבנה, כחולה, אדומה או ירוקה ע"פ הדגם הנבחר. לאחרונה הושק דגם של כדור כוח חדש אשר כולל תאורתה צבעונית מתחלפת אשר צובעת את הכדור בהתאם למהירות הסיבוב בו הוא נמצא! גאדג'ט מדליק שמוסיף חן לסדרת היוקרה של הכדורים המיוחדים של POWERBALL.

מגוון דגמי POWERBALL מקורייםקנו עכשיו !