כדור כוח לגוף ולנפש

כשאנחנו מדברים על כדור כוח אנחנו לא רק מדברים על גאדג'ט מדליק ושימושי! כדור כוח הוא לא סתם עוד מכשיר כושר אלה מכשיר שמספק הנאה לגוף ולנפש. כשאנחנו משתמשים בכדור כוח אנחנו לא רק מחזקים את הזרועות ושרירי הידיים אלה גם את הנפש הפנימית שלנו. הגוף הוא קודם כל חומרני אבל גם רוחני, אומרים שנפש בריאה זה גוף בריא. לכן ספורט מומלץ לכולנו. פעילות גופנית משחררת לגופנו נוגדנים וחומרים פעילים, ובנוסף לא נרחיב את הדיבור על המרצת מחזור הדם, פתיחת עורקים ואימון הלב... מה שכן חשוב לנו זה הנפש! אימון באופן קבוע משחרר ומפיג לחצים. אימון יום יומי בכדור כוח לא רק שמאמן את הגוף באופן הפיזי והמוכר לכולנו הוא גם משחרר לחצים ומפיג מתחים! הוא עוזר לנו לשחרר דאגות ומשחרר את המחשבות הרעות.

כדור כוח פאורבול הוא מכשיר כושר איכותי שמסוגל לייצר כוח סיבוב של עד 18 קילו, למעשה מדובר במשקולת מותאמת אישית. ככל שנסובב את כדור הכוח באופן מהיר יותר כך יפעיל יפעיל עלינו כדור הכוח לחץ חזק יותר. ולמעשה התנגדות ששווה למשקל של עד 18 קילו.

כדור כוח וספורט, מילה נפלאה שטומנת בחובה כל כך הרבה יכולות. מי שלא הנסה מעולם בשימוש בכדור כוח מחמיץ ללא צל של ספק את אחד ממכשירי הכושר הנפלאים בעולם. למי שבאמת לא מכיר ולא יצא לו להשתתף בחוויה נספר שמדובר בהתמסרות מוחלטת שלנו אל מכשיר כושר מפנק וגאדג'ט מדליק, כמה שעות מאותן אומנויות לחימה שאנחנו מכנים, העבודה, הבעל או האשה, הילדים והשגרה שהם חיינו ביום יום. יפוגו בשימוש יום יומי בכדור כוח פוארבול. ראש השנה הוא בדיוק החג שמתאים לכל עושי הנפש, החג שבו אנו מתחילים את השינוי הפנימי שבמנו ולוקחים את עצמנו בידיים ומתחילים לעשות כושר. לכן כשמחפשים מתנות לראש השנה, כדור כוח הוא מתנה מועודפת.

מגוון דגמי POWERBALL מקורייםקנו עכשיו !