מדריך למשתמש

קרא בעיון לפני השימוש

כדור כוח הוא מכשיר אימון ג'ירוסקופי יחיד במינו, חדש ומהפכני, המסוגל להגיע למהירות מדהימה של למעלה מ-15,000 סיבובים לדקה ולפתח כוח ג'ירוסקופי של 16 ק"ג. הכדור מיועד לביצוע תרגילים שמטרתם לחזק את אחיזת כף היד, את פרק כף היד, האמה ושרירי הזרוע, ולשפר את הקואורדינציה בצורה נעימה ויעילה, ללא מאמץ גדול מידי. הוא מתאים במיוחד לעוסקים בכל סוגי הספורט תוך הקניית יתרון מוחשי. כמוכן, המכשיר מעולה לשחרור מתחים לאחר ישיבה ארוכה לפני צג המחשב ולכל פעילות אחרת בשעות הפנאי. 

כיצד להפעיל את כדור הכוח?

הפעלת כדור הכוח עשויה תחילה להוות אתגר לא קל ולתסכל אתכם, מפני שיש תחילה ללמוד ולתרגל את הקואורדינציה הדרושה כדי להניע את הרוטור. יחד עם זאת, כדי להשקיע מאמץ קטן שכן רק כך תוכלו לפתח את העוצמה והקואורדינציה שיקדמו אצלכם שיפורים ניכרים בכל ענף ספורט אחר. לאחר שתלמדו את השיטה, לעולם לא תשכחו אותה! אנא צייתו להוראות ההפעלה והיו סבלניים.

טכניקת הפעלה למתחילים

הכנס את קצה החוט לתוך החור שבכדור הפנימי (הרוטור). לפף את החוט סביב הרוטור ע"י סיבוב הרוטור באיטיות. כעת, משוך את החוט במהירות כדי להכניס את הרוטור לפעולת הג'ירו והתחל להאיץ בהדרגה את המהירות.

טכניקת הפעלה למתקדמים

החזק את כדור הכוח ביד הדומיננטית בצורה יציבה, כאשר החלק הפתוח של הרוטור פונה אליך. העבר את כף היד השניה בצורה מהירה וחזקה מספר פעמים על הרוטור בכיוון הקווים.

האצת מהירות

תפוס את הכדור בחוזקה כאשר הרוטור כבר מסתובב. התחל בתנועה סיבובית איטית עם כיוון השעון או נגד כיוון השעון ותוך זמן קצר תתחיל להרגיש את כוח המשיכה של הג'ירו. כעת, הגדל בהדרגה את המהירות.

טיפ: סוד ההצלחה של הנעת הכדור הוא ההתחלה האיטית. לאחר שתיתן לכדור סיבוב חזק באמצעות החוט, אל תתחיל מיד בתנועת הסיבוב. המתן כשתי שניות ואז החל בתנועת כף יד איטית. סובב את כף ידך והמפרק בתנועות רחבות ואיטיות (סיבוב אחד לשניה לערך). אל תתחיל עם הנעה מהירה וצרה של המפרק אשר אינה תואמת את מהירות הרוטור (וגורמת לרעש של נקישות).

חשוב ביותר!

  • הקפד על הוראות ההפעלה והשתמש במכשיר רק למטרות עבורן הוא מיועד.
  • המכשיר אינו מתאים לאדם עם מגבלה פיזית או אדם חולה, או במקרה של חשד כלשהו לבעיה. במקרים אלה, אין להשתמש במוצר ללא אישור של רופא מוסמך.
  • לעולם אין לדעת ברוטור כאשר הוא מסתובב במהירות. דומם את הרוטור על ידי כך שתניח לו להפסיק את פעולתו מעצמו.
  • היצרן וספקיו אינם נושאים בכל אחריות, התחייבות או תשלום פיצויים בגין כל נזק שייגרם לבעל המכשיר או לכל אדם אחר עקב השימוש במכשיר, או בשל כל טענה אחרת הנובעת משימוש במכשיר זה.
  • לשימוש מגיל 14 ומעלה.

ככלל, חשוב לזכור שכדור הכוח הוא מכשיר אימון, ובדומה לכל מכשיר אימון אחר, יש לעשות בו שימוש הדרגתי. בהתחלה, אין להגיע למהירות גבוהה. לאחר אימון וכשתשלוט במכשיר תוכל בהדרגה להגביר את המהירות ולהאריך את זמן ההפעלה עד להשגת התוצאות הרצויות. כמוכן, מומלץ להחליף ידיים כדי לשמור על איזון.

טיפול ותחזוקה

מכיוון שכדור הכוח הוא מכשיר מדויק:

  • אסור להפיל אותו על משטח קשיח.
  • אין להרטיב אותו במים או בכל נוזל אחר.
  • יש להימנע מחדירת סיבי בד אל תוך המכשיר.
  • מנגנון הכדור ספוג בחומר סיכה "לכל החיים" ולכן אין צורך לשמן אותו מחדש.
  • אין אחריות על המוצר כתוצאה משימוש לא נכון בו.