מזרן פעילות עם הדפס תרגילים - TRAINERMAT

מזרן פעילות עם הדפס תרגילים - TRAINERMAT

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

225.00
המוצר אזל מהמלאי

כמעט בכל התרגילי הספורט המאמצים את השרירים במשקל הגוף בלבד, אתם באים במגע עם הקרקע, בין אם זו רצפת המכון, הפרקט בסלון או השטיח בחדר, מומלץ לשמור על הבריאות ולהמנע ממגע ישיר עם משטחים קשים מדי או רכים מדי. חשוב שמשטח האימון שלך יהיה תומך ונוח כדי להמנע מכאבי גוף לאחר האימון. כשהמשטח נוח, יכולתך המנטאלית והפיזית לבצע את את התרגילים עולה והאימון יעיל יותר. לכן רוב הספורטאים מוכנים מראש לאימון עם משטח ספוגי איתו הם מגיעים למכון או שומרים בבית לביצוע תרגילי כושר באופן יום יומי.

אם טרם רכשתם את משטח הספורט שלכם לאימון או שאתם מחפשים להשתדרג משמעותית במזרן אימונים חדש ואיכותי, בית היוצר האמריקאי SKLZ לציוד ספורט מקצועי מציע לכם מוצר איכותי בעל כל התכונות החשובות במזרן פעילות עם שדרוג ייחודי ונוח - הדפס מוכן על המשטח עם תוכנית האימונים מלאה. תוכל להפוך למאמן הכושר של עצמך עם מזרן פעילות עם הדפס תרגילים – TRAINERMAT. זהו מזרן איכותי עשוי חומר רך אך יציב מותאם במיוחד לאימוני ספורט ותרגילי כושר ובריאות. המזרן מספק משטח שיפריד בינך לבין הרצפה הקרה. יתרון נוסף של המשטח הוא יכולת החיכוך הגבוהה שלו אשר מונעת החלקה על הרצפה ומספקת בסיס יציב לתרגילים.

זהו כלי איכותי, קל לשטיפה וניקוי במים, בעל צבעים עמידים כך שהדפס התרגילים ישאר לאורך זמן. על המשטח מוכנים עבורך 24 תרגילי כושר שונים כולל מספר החזרות שיש לבצע על כל תרגיל לצורך אימון מלא ואיכותי. התרגילים המודפסים מתאימים לאימוני כוח, גמישות ומפתחי מהירות, קלילות תנועה וכוח מתפרץ. שילוב התרגילים לשגרת האימונים שלך תסייע גם להתחדשות השריר ומניעת פציעות.

תכונות עיקריות

  • מזרן רך, קל לנשיאה וניתן לגילגול לשיפור הקומפקטיות.
  • עשוי חומר עמיד לנזקים בעל יכולת חיכוך גבוהה.
  • קל לשטיפה ובעל צבעים עמידים ואיכותיים.
  • 24 תרגילי כושר מודפסים על גבי המשטח המתאימים לבניית כוח שריר, גמישות ושיפור מהירות וקלילות תנועה.
  • מצמצם את הסכנה לפגיעות בזמן האימון ויעיל לשיקום שריר.