שק הנפה - SUPER SANDBAG

שק הנפה - SUPER SANDBAG

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

399.00
המוצר אזל מהמלאי

בזמן אימוני כוח, בהם מטרת האימון היא פיתוח הכוח הפיזי של השריר, ציוד שמהווה משקל נוסף הוא הכלי שיסייע לך. ככל שמשקל ציוד העזר לאימון גדול יותר, כך דחיסות השריר כמו גם המסה שלו, גדלה ומתגברת. גודל השריר נקבע לפי מספר החזרות על התרגיל בעוד המסה ודחיסות השריר מתעצמות עם גודל המאמץ והמשקל על השריר בזמן התרגיל. שריר בעל מסה רבה, מסוגל לבצע הנפות, דחיפות ולהשתמש בכוח רב יותר, בקלילות רבה יותר. אם ברצונך לשפר את כוח ועוצמת גופך, עליך להשקיע באימוני מסת שריר.

מחפש את אביזר הספורט שיוסיף משקל לתרגילי הכושר שלך? בין האביזרים האיכותיים שמציעה חברת SKLZ בתחום המשקל הנוסף, אחד הכלים הבולטים והמומלצים ביותר הוא שק ההנפה – SUPER SANDBAG. מספרים שבעבר היה נהוג להתאמן בסחיבת סלעים, היום, עם אלטרנטיבה חדשנית ואיכותית כמו שק ההנפה, תוכל להוציא את הסלעים מתיק ציוד הספורט שלך.

לשק ההנפה תכונות רבות שהופכות אותו למוצר יעיל במיוחד. ראשית, גופו הרך של שק ההנפה הופך אותו לבטיחותי במיוחד ומונע פציעות ותאונות אפשריות בזמן האימון בניגוד למשקולות מתכת. שנית, באמצעות מספר רב של ידיות אחיזה המחוברות לגוף השק, זהו כלי נוח במיוחד שמאפשר לשריר להניף משקל רב יותר בפחות מאמץ. בנוסף לכך, משקל השק ניתן להתאמה לפי דרגת קושי ואופי התרגיל על ידי הוצאת אחת או יותר מארבע משקולות רכות פנימיות הניתנות לשימוש כמשקולות רכות לתרגילים בפני עצמן בנפרד מהשק. כל זה מגיע בעיצוב מרשים בעל צבעים בולטים.

תכונות עיקריות

  • שק הנפה רך במשקל מקסימאלי של 18 קילו, להבטחת אימון בטוח וללא פגיעות.
  • בעל ידיות אחיזה נוחות מכיוונים שונים על השק.
  • השק מכיל 4 משקולות רכות במשקל 4.5 קילו כל אחת, אותן ניתן להוציא ולהכניס לשק לפי הצורך או להתאמן איתן בנפרד ממנו.
  • מפתח כוח מתפרץ ומגדיל את מסת השרירים.
  • ניתן לשימוש במגוון רב של תרגילי כושר בדרכים שונות.
  • כלי איכותי ועמיד נזקים, מחזיק לאורך זמן.
SKLZ Super Sandbag - Performance Training