דיסקיות החלקה - SLIDEZ

דיסקיות החלקה - SLIDEZ

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

199.00
המוצר אזל מהמלאי

החברה האהובה עלינו SKLZ משיקה בפעם נוספת מוצר נהדר המתאים לספורטאים, מתחילים, ומצוין במיוחד לאנשים המחלימים מפציעות – ה Slidez. זוג המחליקים האלו הם אידיאלים לאימון וחיזוק מערכת הליבה תוך תנועה כלל מערכתית, שיפור הכושר הגופני והגמישות הגופנית.

המחליקים הם דינאמיים, זאת כל המטרה והיעוד שלהם – כל עוד הן מחליקות, אתם יכולים להמשיך להתאמן. הדינאמיות שלהם מקנה לכם את האפשרות לפתח כל שריר שרק תרצו, תוך שילוב יצירתיות ואמביציה להשגת המטרה שלכם.

בין אם אתם שואפים לחזק את שרירי הרגליים ורוצים לשלב את הידיים, יש תרגיל מעולה של שילוב סקוואטים והחזקת המחליקים כנגד הקיר עם הידיים. עוד אפשר לרדת למצב שכיבה עם הבטן ולעשות מגוון תרגילים עם הידיים כגון שכיבות שמיכה, הזזות ידיים ואימון הכתפיים. לאימון שרירי הבטן אפשר לחבר את זוג המחליקים אחד לשני, שתי כפות הרגליים על המחליקים והידיים על הרצפה, ולקרב ולהרחיק את הרגליים מהחזה – תרגיל מעולה המפתח ומשפר את כלל שרירי הגוף.

המחליקים מציעים אימון במגוון רחב של תרגילים, תוך חיבור או הפרדה של המחליקים אחד מהשני אתם רק יכולים לתאר לעצמכם את שלל הפעולות שהן יאפשרו לכם לבצע.

הצד שעליו אתם מניחים את כף היד או הרגל עשוי מחומר ארגונומי לאחיזה נוחה בעל חמש שורות המתאימות במיוחד לחמשת אצבעות כף היד. כל מחליק הוא כלל-כיווני היכול לנוע בכל כיוון שרק תרצו. החלק התחתון של המחליק הוא בעל רמת חיכוך נמוכה מאוד, חלק ולא משאיר אף סימן על הרצפה ומחליק בקלות על כל משטח החל מבטון, עץ, גומי, רצפות חדרי כושר ומשטחים סינטטיים, ולכן אין צורך בשום אביזר החלקה נוסף.

תכונות עיקריות

  • אידיאלי לחיזוק כלל שרירי הליבה
  • משפר את הכושר והגמישות הגופנית
  • זוג מחליקים הנפרדים לשניים
  • משטח החזקה ארגונומי מותאם
SKLZ Slidez