רצועת זריזות בין שחקנים - REACTION BELTS

רצועת זריזות בין שחקנים - REACTION BELTS

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

169.00
המוצר אזל מהמלאי

במשחקי כדור זה ידוע – אם ההגנה טובה, המשחק שלך. תמיד זה מתחלק לשני חלקים, ההגנה וההתקפה. ההתקפה תביא לך נקודות, ההגנה תשמור על הסל או השער שלך. אלה מרכיבי הניצחון. כשהכדור בחזקת קבוצת היריב, זה הזמן שלך להוכיח את יכולות ההגנה שלך ושל הקבוצה שלך. עליך להחזיר את הכדור כדי לעבור להתקפה. בשביל זה עליך למצוא את ההזדמנות במהירות ולהגיב לפני שתחלוף.

המפתח לנטרול תנועת היריב – מהירות תגובה. השחקן היריב ישמור על הכדור וינסה להתחמק איתו, אתה ניגש להגנה ונעמד מולו. פה בדיוק תעמוד למבחן מהירות התגובה שלך. עליך לקרוא את תנועות היריב ולעמוד בדרכו. אם יזוז ימינה, עליך לזוז איתו. כשההגנה שלך איתנה, השמירה על הכדור תהפוך מאתגרת יותר ויותר עבור היריב ככל שתוכל להגביל את תנועתו.

איך לאמן את מהירות התגובה ויכולת קריאת תנועות היריב? התשובה היא – רצועת זריזות בין שחקנים מבית SKLZ. כלי יעיל לאימון בזוגות שיסייע לך לתרגל את התרחיש בו מנסה היריב לחמוק. כדי להתאמן עם רצועת הזריזות, על שני השחקנים לחגור את הרצועה על מותניהם ולחבר בסקוטצ' את הקצוות כך ששתי החגורות מחוברות. המטרה היא להציב לעצמך מטרה – למנוע מהשחקן ליצור מרחק בניכם. אחד מנסה להתחמק ולהתרחק מספיק כדי שהרצועה תימתח והסקוטצ' ישתחרר והשני מגיב במהירות לתנועות הראשון ושומר על קרבה.

החגורה אינה מגבילה תנועה והרצועה המחברת בעלת יכולת לנוע בחופשיות על גביה. כך יכולת אחד המתאמנים להגן משתפרת ויכולת השני לחמוק משתפרת באותו זמן. 3 רצועות בעלות סקוטצ' באורך שונה לתרגילים שונים. לאחר אימון ממושך, תרגיש בהבדל.

הגנה מנצחת – קבוצה מנצחת.

תכונות עיקריות

  • כלי נוח לשימוש, מתאים לשיפור ואימון יכולות הגנה ומהירות תגובה.
  • מסייע לפיתוח טכניקה ויכולת קריאת תנועות היריב.
  • חגורה ניתנת להתאמה אישית כך שתתאים לספורטאים במידות שונות.
  • 3 רצועות מפרידות באורכים שונים להתאמה לפי דרגת קושי ואופי תרגילי האימון (1.2, 2.1 ו-3 מטר).
  • תנועה חופשית של הרצועה על גבי החגורה ב360 מעלות.