סולם זריזות - QUICK LADDER

סולם זריזות - QUICK LADDER

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

199.00
המוצר אזל מהמלאי

מקור התנועה והתזוזה שלך נמצא ברגליים. בעזרתן אתה צועד, אתה רץ ובועט בכדור. כדי לשמור על בריאות רגליים טובה, עליך לתרגל ולאמן את שרירי הרגליים באופן מתמיד. אם אתה משחק כדורגל, כדורסל, מתחרה בריצה או אפילו רץ בשביל הכושר עליך לתרגל תחומים נוספים.

מהירות, קלילות והשליטה שלך ברגליים יקבעו את התוצאה שלך בתחום הספורט בו אתה רוצה להשתפר.

השיטה להתפתח טמונה בהתמדה במטרה ובנחישותך. מהירות, קלילות ושליטה טובה ברגליים שלך הן יכולות שנמצאות בהישג ידך. כל מה שאתה צריך זה להתחיל להתאמן.

כדי לעזור לך להתפתח ולהפוך אותך לאצן או לשחקן הכי טוב שאתה יכול להיות, חברת SKLZ מציעה לך כלי פשוט ונוח בדיוק למטרה הזו. SKLZ, היצרנית הגדולה של ציוד הספורט האיכותי באמריקה ובעולם, משווקת את סולם הזריזות – QUICK LADDER. זהו סולם שטוח עשוי רצועות מחומר סינטטי ופלסטיק איכותי. הסולם שוכב על האדמה ומסמן עבור המתאמן את שטח האדמה ומחלק אותו לריבועים.

מגוון התרגילים המפתחים את שרירי הרגליים בשימוש עם סולם הזריזות הוא נרחב ובלתי מוגבל.

בשימוש קבוע ועיקבי עם סולם הזריזות תוכל לפתח את זריזות שרירי הרגל, שליטתך בתנועת הרגליים תתעצם ותסייע לך בתנועה ותמרון על מגרש המשחקים. שרירי הרגליים שלך יתחזקו ויכולתך להאיץ בזמן ריצה ממצב של עמידה ללא תנועה תתעצם משמעותית. היכולת לשנות כיוון ולהפיק כוח מתפרץ מהרקמות בשרירים היא אלמנט נוסף שתוכל לשפר באימונים עם סולם הזריזות.

תכונות עיקריות

  • סולם נוח לשימוש אשר שוכב שטוח על האדמה וממפה אותה לאיזורים.
  • מסייע לאימוני זריזות, מהירות האצה וכוח מתפרץ ברגליים.
  • בעל יכולת להפוך קומפקטי במהירות וללא מאמץ. מתקפל בקלות ובעל משקל מועט.
  • עשוי פלסטיק איכותי ורצועה מחומר סינטטי עמיד.
  • מעולה לפתוח יכולות ליבה לשיווי משקל, שליטה בקצב תנועות ושליטה כללית בגוף.
  • תיק נשיאה איכותי הופך את האביזר לנייד ונוח להובלה.