מיני רצועות התנגדות - MINI BANDS

מיני רצועות התנגדות - MINI BANDS

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

149.00
המוצר אזל מהמלאי

לאחר תקופה בשגרת ההתעמלות ואימוני שריר, הגוף מתרגל לדרגת הקושי ככל שהוא מתחזק. כשאתה כמתאמן מגיע למצב בו האימון מאתגר פחות מבעבר, מומלץ לצרף לשגרת האימון כלים וציוד ספורט ייחודי שיעלה את רמת האימון ויוכל להעניק לגוף שלך את היכולת להתפתח. הנקודה הבסיסית ביותר בתחום השימוש בציוד היא יצירת התנגדות. התנגדות שפועלת ככוח המקשה את תנועת הגוף בזמן האימון, מאמצת את השרירים ומפתחת אותם ביעילות גבוהה יותר.

מיני רצועות התנגדות הן מוצר איכות נוסף מבית היוצר האמריקאי SKLZ לציוד ספורט מקצועי, באמצעותו תוכל להפוך תרגילים פשוטים למאתגרים, מפתחים ויעילים הרבה יותר. החלק הטוב ביותר בשימוש במיני רצועות התנגדות הוא שניתן לשלב אותן כמעט בכל תרגיל ספורט. ניתן להשתמש במספר רצועות במקביל על חלקים שונים בגוף וליצור התנגדות שתאמץ את השריר. הרצועות נוחות לשימוש ושילוב בשגרת האימון שלך. הלטקס הגמיש והעמיד מהן מיני רצועות התנגדות עשויות, מאפשר להן להמתח וליצור את ההתנגדות שתעלה את האימון שלך לרמה הבאה. בנוסף לכל זאת, הניידות והקומפקטיות של הרצועות הופכות אותן לחלק בלתי נפרד מתיק ציוד הספורט שלך.

מחפש תרגילים חדשים להתנסות בהם בשילוב עם מיני רצועות התנגדות? בדיוק למטרה זו הודפס על גבי הרצועות קוד הניתן לסריקה בכל סמארטפון אשר יקשר אותך לתוכנית אימונים לביצוע בשילוב הרצועות. כך שלא משנה איפה אתה נמצא, תמיד תוכל להוציא מהתיק את המיני רצועות, לסרוק בשניה את הקוד ולבצע תרגילים לפי רצונך.

תכונות עיקריות

  • 3 רצועות בצבעים שחור, אדום וצהוב כשכל צבע מצביע על כוח התנגדות שונה. (שחור – קשה, אדום בינוני, צהוב - קל).
  • רצועות עשויות לטקס איכותי ועמיד שיחזיק מעמד לאורך זמן ויתמודד עם מתיחה בזמן תרגיל.
  • כלי יעיל, בעל קומפקטיות וניידות שניתן להכניס לכל תיק ולקחת לכל מקום.
  • הדפס קוד לסריקה בסמארטפון המוביל למגוון תרגילי כושר מוטבע על הרצועות.
  • כלי יעיל ואיכותי לשימוש בכל מקום ולשילוב במגוון לא מוגבל של תרגילים.