רצועת צעדים כפולה - LATERAL RESISTOR PRO

רצועת צעדים כפולה - LATERAL RESISTOR PRO

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

279.00
המוצר אזל מהמלאי

חיזוק שרירי הרגליים נמצא בראש סדר העדיפויות של ספורטאים ואתלטים רבים בכל רחבי העולם. בין אם אתם ספורטאים מקצועיים המשחקים כדורגל, כדורסל, טניס, או בין אם אתם אתלטים המתעמלים בסוגי ספורט שונים ומגוונים, חיזוק כלל שרירי הרגליים צריך להיות גם בסדר העדיפויות שלכם. כאן חברת SKLZ נכנסת לתמונה, עם הפתרון לצורך שלנו - Lateral Resistor Pro, רצועת התנגדות צעדים לשיפור כוח הרגליים.

רצועת הכוח מורכבת מכמה מרכיבים - אזיקי קרסוליים שיושבים בצורה נוחה ורכה על הקרסול, צמדני סקוץ' המשמשים כרצועות שמקבעות את אזיקי הקרסול לרגל, אריג מניילון עמיד במיוחד המחבר בין אזיק הקרסול לרצועת ההתנגדות עצמה, ואחרונים חביבים שתי רצועות ההתנגדות המתכווצות, מתכופפות ומסתגלות לפי הצורך וצורת האימון של המתעמל.

מטרתה של רצועת ההתנגדות Lateral Resistor Pro היא לחזק את כלל שרירי הרגליים, מותניים, ירכיים, ושרירי האחוריים. הרצועה מספקת לנו את האימון לשרירים האלה על ידי כך שאנחנו מבצעים צעדים, בעיקר לצדדים ואלכסונית, והכוח שאנו מפעילים גובר על ידי התנגדות הרצועה ומקשה על ביצוע אותם הצעדים. הכוח הסיזיפי שאנו מפעילים בצעדים שלנו מפעיל עומס גבוה יותר על השרירים מאשר באם היינו מבצעים את אותם הצעדים ללא רצועת ההתנגדות, ובכך מאיץ ומעלה את איכות וקושי האימון בצורה ניכרת.

הרצועה מפעילה התנגדות של עד כ- 18 קילוגרם בזמן צעידת הצעדים, לכל כיוון אליו תצעדו, לצדדים, אלכסונית או לפנים.

תכונות עיקריות

  • רצועת התנגדות מבית SKLZ
  • מתאימה ומתלבשת על רוב האנשים
  • אידיאלית לספורטאים ואתלטים
  • לשיפור שרירי המותניים, ירכיים והאחוריים
  • בעלת כוח התנגדות של עד כ- 18 קילוגרם
  • התנגדות הרצועה מאיצה את חיזוק השרירים
SKLZ Chrome Lateral Resistor Pro