רצועת צעדים - LATERAL RESISTOR

רצועת צעדים - LATERAL RESISTOR

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

169.00
המוצר אזל מהמלאי

באימוני רגליים יש מגוון של אלמנטים ותחומים שצריך לאמן. שרירי הרגל הם בעלי עוצמה רבה ביחס לשאר הגוף. באימון רגליים טוב כדאי לשלב תרגילים הנוגעים בתחום של מהירות וסיבולת, אך האלמנט המאתגר הוא אימוני הכוח. כוח הרגליים גדול מאשר בשרירי הידיים, לכן חייבים ליצור את התנגדות המספיקה כדי לאמן אותם.

כאשר תעצים את כוח ההתנגדות בשרירי הרגליים, אימוני המהירות והסיבולת של השריר יתפתחו ביחד עם הכוח והמסה.

כדי לקבל את ההתנגדות הראויה שתעצים את העוצמה שלך ותסייע להפיק את המיטב מכל תרגיל, רצועת הצעדים של חברת SKLZ תהפוך את אימון הרגליים שלך לאתגר מפתח ומעצים. עם רצועת הצעדים תרגיש איך המאמץ הנוסף מותח את גבול היכולת שלך ומשפר את איכות האימון שלך.

רצועת הצעדים יעילה במיוחד למתאמנים במשחקי כדור כמו כדורגל וכדורסל שצריכים את האתגר באימון כדי להיות קלילים וזריזים בזמן המשחק. אחרי אימון אינטנסיבי עם רצועת הצעדים, הרגל מתרגלת להתנגדות הנוספת והתנועה הופכת משוחררת יותר.

אז איך זה עובד?

רצועת הצעדים מורכבת משני אזיקי רגליים מרופדים וקלים לשימוש אשר מחברים בין הרגליים ברצועה אלסטית נמתחת, שיוצרת מתח והתנגדות כאשר הרגליים מתרחקות. האזיקים ניתנים להתאמה לכל גודל של מתאמן וניתנות להסרה והרכבה במהירות להחלפה מהירה בין משתמשים.

ההתנגדות שיוצרת הרצועה מעלה את דרגת הקושי בתרגילים ובכך התפתחות השריר גדולה מאשר תרגילים במשקל גוף. זה הבוסט שיתן לך את היתרון מעל כולם.

תכונות עיקריות

  • רצועת התנגדות גמישה באורך של כ- 43 ס"מ בעלת איתנות למתיחה רבה.
  • אזיקי רגליים מרופדים אשר מונחים בנינוחות על קרסולי הרגל.
  • ניתן להתאמה לפי צורכי המתאמן ולפי מידותיו.
  • מעצים פי כמה כל אימון רגליים סטנדרטי.
  • מסייע לאימון זריזות ומהירות הרגל ביחד עם סיבולת וכוח הרגליים.
  • כלי קל וקומפקטי מתאים לכל תיק ספורט ולכל מתאמן.
SKLZ Lateral Resistor for Leg Strength and Power