מאמן בעיטות ומסירות

תרגול בעיטות ומסירות בכדור - KICKBACK

מאמן בעיטות ומסירות

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

259.00
המוצר אזל מהמלאי

לכל שחקן כדורגל, בין אם חובב, מנוסה או מתחיל, לכולם ברור שתמיד יש לאן להתקדם ותמיד כדאי להתאמן עוד. אימון כדורגל טוב ידרוש ממך לעמוד מול השער ולתרגל את יכולת הבעיטה שלך שוב ושוב. ככל שתבעט יותר כדורים לשער, כך זיכרון השריר הנוגע לתנועת הבעיטה הנכונה תשתפר ותהפוך לפעולה טבעית ואוטומטית בגופך.

אין לתאר כמה אימון הבעיטה לשער מהווה גורם משמעותי לשחקן הכדורגל. זה ידוע שהרגעים המכריעים בכל משחק הם השניות האחדות בהן עומד השחקן מול השער והבעיטה שלו בלבד תקבע את יתרון קבוצתו על הקבוצה היריבה.

כדי באמת להפיק את המיטב מאימון הבעיטה לשער, צריך השחקן לשגר מספר רב ככל הניתן של כדורים לשער. חזרה מרובה על תנועת הבעיטה היא עיקר האימון. שחקנים שהתנסו באימוני בעיטה לשער כבר יודעים שיש גורם מגביל לכמות הבעיטות שניתן לבצע בזמן האימון – הזמן הנדרש להחזרת הכדור לאחר הבעיטה.

חברת ציוד הספורט SKLZ , מציגה את מאמן הבעיטות והמסירות. אביזר איכות חדש שייעל את ניצול זמן אימון הבעיטה שלך למקסימום. נצל את הזמן שלך לבעיטות, והפסק לבזבז אותו על החזרת הכדור. שעת אימון אחת עם אביזר זה יכול לאפשר לך לבעוט לשער מספר פעמים כפול מאשר בשעת אימון עם כדורגל רגיל.

מאמן תרגול בעיטות ומסירות מורכב מכדורגל איכותי ועמיד לנזק העשוי להיגרם מבעיטות חוזרות למשך זמן. הכדור מחובר בכבל גמיש ואלסטי למשקולת רכה. את המשקולת מניחים כך שלא תעמוד בדרכו של הכדור ובועטים לשער. לאחר הבעיטה, נמתח הכבל האלסטי ומושך את הכדור חזרה אליך. כך חסכתם את הזמן שייקח להשיב את הכדור, ובמקום זאת הספקתם לתרגל בעיטה נוספת.

תכונות עיקריות

  • מושלם לאימון בעיטה חופשית, בעיטת קרן ופנדלים פשוט בלי לרדוף אחרי הכדור!
  • מפתח זיכרון שריר לתרגול תנועה החוזרת מזוויות וכיוונים שונים במגרש.
  • מתאים לכל משטח משחק, בין אם דשא, פרקט או אספלט.
  • כבל גמיש איכותי ועמיד ניתן לשנות את אורך הרצועה החופשית לפי צרכי האימון.
  • משקולת רכה, ניתנת למילוי בחול כדי להתאים את המשקל לפי רצונך.