אפודת אימון לכח מתפרץ וניתור

HOPZ PRO

אפודת אימון לכח מתפרץ וניתור

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

799.00
המוצר אזל מהמלאי

קפיצה לגובה היא מרכיב בסיסי ביכולותיו של האתלט. הקפיצה לגובה מאמצת חלק גדול משרירי הגוף במטרה להתנגד לכוח המשיכה ולהתרחק מהקרקע. זהו אימון שידוע בקרב הספורטאים כבסיסי אך אינטנסיבי וחשוב. שכן הוא מפתח את הגוף באופנים מגוונים. קפיצה לגובה כמובן מאמנת ומאמצת את הרגליים ביחד עם הזרועות ושרירי הבטן.

מלבד פיתוח מסת השרירים, באימון זה יכולת הגוף לשמור על שיווי משקל טוב משתפרת והיא משמעותית במיוחד למתאמנים במטרה להשתפר במשחקי כדור.

כידוע, על מנת להוסיף למסת השרירים מומלץ להעלות את רמת הקושי בזמן האימון. אם אתה ספורטאי רציני שמחפש למתוח את גבולות היכולת שלך למקסימום ולהגיע לתוצאות משמעותיות באימון הניתור והקפיצה שלך, אפודת האימון לכח מתפרץ וניתור מבית היוצר של המותג האמריקאי SKLZ עוצבה בדיוק למטרה זו.

אפודת האימון נמנית בין המוצרים הפופולריים ביותר מבית SKLZ והיא ראוייה למעמד זה בזכות היותה אביזר איכותי אשר ממצא את מלוא פוטנציאל הגוף באימוני הקפיצה והניתור. מדובר במוצר איכותי ברמה גבוהה ביותר למתאמנים רציניים.

אביזר זה מורכב מאפודה עמידה ואיכותית עשוייה בד נושם, מרופד ונוח, אליו מחוברות טבעות אחיזה קשיחות ממתכת לחיבור 4 רצועות כוח התנגדות אלסטיות למגוון נקודות על האפודה. הרצועות הנמתחות מתחברות לעקב הרגל ברצועות נוספות, ובנוסף ברתמה מיוחדת לקרסול הרגל. עוצמת הרצועות בין האפודה לרגל בעלת יכולת ליצירת כוח התנגדות מקסימאלי של כ - 36 ק"ג אשר ניתן להתאמה אישית.

ניתן להתאים את דרגת הקושי וכוח ההתנגדות לפי צרכי האימון כדי לאפשר עליה מדורגת ביכולת המתאמן.

מכשיר זה מאמן את יכולת הניתור והקפיצה של המתאמן, מעצים את עוצמת הרגלים ויכולת הכח המתפרץ. האביזר הופך כל אימון קפיצה וניתור לאפקטיבי וממצא ביעילות את המקסימום.

תכונות עיקריות

  • אפודת אימון לכוח מתפרץ וניתור
  • עשוייה חומר איכותי ובד נושם, מרופד ונוח היושב טוב על הגוף
  • טבעות מתכת מרותכות ועמידות על האפודה, לאפשרויות רבות להתאמת האימון
  • 4 רצועות אלסטיות מחומר איכותי המגיעות לעוצמת התנגדות גבוהה (כ- 36 ק"ג)
  • מפתח את קבוצות השרירים המרכזיות בגוף
  • מומלץ לספורטאים מעל גובה 164 ס"מ עד 188 ס"מ
  • כלי עזר עוצמתי לשדרוג מגוון רחב של תרגילים
SKLZ Chrome Hopz Pro for Vertical Jump