רצועת אימון לכח מתפרץ וניתור - HOPZ

רצועת אימון לכח מתפרץ וניתור - HOPZ

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

399.00
המוצר אזל מהמלאי

אימוני רגל נמנים בין סוגי האימונים האינטנסיביים ביותר. אימוני שרירי הרגל משפרים יציבה ועוצמת רגל מתפרצת. למתאמנים באומנויות לחימה, וספורט כמו כדורסל וכדורגל אימוני רגל משמעותיים אף יותר. צריך את הבוסט והדחיפה הזאת קדימה? תרשה לעצמך לתת את הקפיצה שתכריע את המשחק, ותהמם את הקבוצה היריבה. בין אם זה צעד וחצי לסל, בעיטה מנצחת לשער או הכוח ברגל שיפיל את היריב. כוח הרגליים מהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מהניצחון.

כדי לתת לך את היתרון במשחק, בית היוצר האמריקאי SKLZ עיצב עבורך מוצר איכות יחודי שיתן לך את הסנטימטרים הנוספים אשר יעזרו להפריד בינך לבין האדמה בזמן הניתור. הוסף לארסנל ציוד הספורט שלך את Hopz, רצועת אגן המתחברת באמצעות רצועות אלסטיות מחומר איכותי לקרסולי הרגליים על מנת ליצור כוח התנגדות שיפיק את מלוא הפוטנציאל מכל אימוני הרגליים.

אימון מעולה למתאמנים במשחקי כדורסל, כדורגל, כדורעף ועוד. לכל אתלט המעוניין להעצים את עוצמת הניתור שלו, רמה אחת מעל כולם.

השימוש ב-Hopz יעניק תוצאות מורגשות ונראות לעין לאחר מספר אימונים, ויעצים מגוון רחב של תרגילים, כגון רכינות, קפיצות לגובה, ניתורים מהמקום למרחק, אימוני קליעה ועוד עולם רחב ויצירתי של תרגילים. לאחר אימון שרירי הרגליים עם המשקל הנוסף, תוכל לבצע ניתורים בקלילות רבה בזמן המשחק הבא שלך.

מוצר זה ניתן להתאמה למשתמש, מרופד ויושב בנוחות על האגן והקרסול. משתלב עם תרגילי האימון ומאפשר תנועה משוחררת וחופשית. כוח התנגדות שנוצר בין רצועת האגן לקרסוליים מוסיף כ-18 ק"ג למאמץ ואתגר לתרגילים לאימון פוליאומטרי.

תכונות עיקריות

  • רצועת אימון לכוח מתפרץ וניתור
  • לבניית כוח רגל מתפרץ ולשיפור עוצמת הקפיצה והניתור
  • ניתן לשנות את מיקום הרצועות על החגורה על מנת לאמן שרירי רגל ספציפיים
  • החלפת התנגדות רצועות במהירות ובקלות עם פטנט תופסני מתכת בין החגורה לקרסול
  • חגורה ניתנת להתאמה לפי צורכי המתאמן וחיבור הרצועות
SKLZ Performance Training - Hopz