מתקן לאימון כדרור ושליטה בכדורסל - DRIBBLE STICK

מתקן לאימון כדרור ושליטה בכדורסל - DRIBBLE STICK

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

499.00
המוצר אזל מהמלאי

תכונות עיקריות

  • ארבע זרועות ניתנות להתאמה למגוון רחב של תרגילים ופעילויות.
  • בראש מוט המתכת המרכזי ישנה תושבת לכדורסל להחזקת הכדור ותרגילים נוספים.
  • נוח לשימוש בדרך אספלט, מכון, מגרש, ועל רוב סוגי המשטחים.
  • מרכז כובד המספק יציבות מלאה לאביזר.
  • המוצר מגיע עם חוברת הדרכה המציגה מגוון תרגילים לביצוע.
  • גובה האביזר הוא 91 ס"מ.

בזמן אימוני הכדורסל, ישנו אלמנט בסיסי, שחשיבותו גבוהה במיוחד בהשוואה לאחרים ומהווה גורם מכריע במשחק – הכדרור. שחקן כדורסל שיודע לשמור על קצב הכדרור כראוי, יעמיד אתגר בפני שחקני הקבוצה היריבה בכל הנוגע לחטיפת הכדור. מלבד זאת, שחקן בעל יכולת כדרור טובה, מסוגל להתנועע בחופשיות רבה עם הכדור במגרש ולאפשר לגופו ריצה חופשית על המגרש. כדי לשפר את יכולות הכדרור שלך, עליך להתאמן רבות על יכולתך בעת תנועה ובזמן עמידה במקום.

כשחקני כדורסל מקצועיים עליכם להיות בעלי יכולת שליטה בכדור ברמה גבוהה ככל הניתן.

כדי לאפשר לכם כשחקנים להפיק את המיטב מכל אימון כדורסל ולהביא את היכולות שלכם למיצוי הראוי, חברת SKLZ יצרה את המתקן לאימון כדרור ושליטה בכדור – DRIBBLE STICK.

מדובר במתקן המורכב ממרכז כוח כבידה אשר מחובר למוט מתכת עשוי אלומיניום עמיד. לגופו של המוט ניתנות לחיבור 4 זרועות בצבע בולט לעין. הזרועות מציבות סימון וגבול במטרה לשפר יכולת דיוק. העין שמבחינה בזרועות הבולטות, עוזרת למוח להתמקד בחזרה על תנועה מדוייקת במטרה להימנע מפגיעת הכדור בהן. כך מאותגר הגוף לעמוד בסטנדרט גבוה יותר של דיוק, אחיזה ושליטה בכדור. הזרועות ניתנות להתאמה לגבהים שונים על גבי המוט המרכזי לפי צרכי התרגיל. כמו כן, בראש האביזר ישנה תושבת מותאמת לכדורסל כך שלא יתגלגל.

בסופו של דבר, לאחר מספר אימונים בתרגילים מגוונים עם המתקן, תגלו שיפור ניכר ביכולת השליטה והאחיזה שלכם בכדור בזמן הכדרור, עלייה ביכולות הקואורדינציה שלכם, ובשורה התחתונה יכולת התנועה עם הכדור עולות ואיתן יכולות ההגנה והשמירה שלכם על הכדור.

אביזר מעולה למאמני כדורסל לעבודה עם מספר שחקנים וגם לשחקנים יחידים הרוצים לשפר את יכולת הכדרור והשליטה בכדור.

SKLZ Dribble Stick