משקפי כדרור - COURT VISION

לשיפור יכולת השליטה בכדור

משקפי כדרור - COURT VISION

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

59.00
המוצר אזל מהמלאי

מה עושים כשאתם אוהבים כדורסל, מתאמנים שעות ומשקיעים מעצמכם המון, אבל משום מה אתם לא מבינים למה אתם מתקדמים כל כך לאט? למה אתם למעשה לא רואים שיפור משמעותי? אל תדאגו – אתם לא לבד. עשרות אלפי שחקני כדורסל חוו בדיוק מה שאתם חווים ברגע זה, עד שהם התחילו להשתמש במשקפי הכדרור תוצרת SKLZ – משקפי ה Court Vision.

משקפי הכדרור מיועדים למטרה אחת נרחבת ופשוטה, לעזור לכם להשתפר מבחינת כדרור כדור הכדורסל, קריאת והבנת שדה המגרש וביצוע מהלכים נכונים. זה לא נשמע פשוט כלל, אבל מה קורה כשהמשקפיים האלה מסתירים לנו את שדה הראיה כלפי מטה וחוסמים לנו את זווית הראיה בין העין לכדור? איך נוכל לשחק ככה? זה כל היופי שבדבר – ברגע ששחקן הכדורסל מחויב לכדרר את כדור הכדורסל ללא קשר עין עם היד והכדור, מתפתחת אינטואיציה אוטומטית והמוח לומד לחשב את תנועות הכדור ולכוון את היד בהתאם.

ברגע שנלמד לשלוט בכדור אינטואיטיבית, מבלי להסתכל על הכדור, נוכל להפנות את מלוא תשומת הלב שלנו למה שמתרחש על המגרש. מתן תשומת לב מלאה וקריאת כוונות השחקנים, עמדות ושפות גוף הם הכרחיים להצלחה ולניצחון במשחק הכדורסל. משקפי הכדרור Court Vision יפתחו אצלכם בדיוק את הכלים הדרושים לכדרור אינטואיטיבי ובכך ישפרו את כישורי קריאת מצב המגרש והשחקנים.

משקפי הכדרור מכריחים אותנו להשאיר את הראש למעלה ולשים לב למתרחש על המגרש ופחות על מה שקורה עם הכדור. הן בנוסף מעלות את הביטחון העצמי של השחקן ומשפרות את זמן התגובה כנגד שחקני הגנה יריבים.

המשקפיים עשויים פלסטיק גמיש ורך, בעלי רצועה מתכוונת לצורך התאמה מדויקת ואישית לראש השחקן.