גליל פילאטיס קשיח חלול - BARREL ROLLER

גליל פילאטיס קשיח חלול - BARREL ROLLER

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

249.00
המוצר אזל מהמלאי

ספורטאים שמבינים עניין כבר בנו לעצמם את השגרה שלפני ולאחר אימון, על מנת לאפשר את התחדשות שרירי הגוף. במהלך שימוש בשרירים, בין אם לפעילות יום יומית ובין אם לאימוני כושר, השריר נהרס ונפגם. לאחר שנהרס, הוא מתחיל תהליך של בניה מחדש וריפוי עצמי. תופעה זו היא טבעית לחלוטין והכרה בתהליך זה מבהירה את חשיבות המנוחה והשיקום להם הגוף זקוק. כדי לשפר את יכולת השיקום של השריר ולהחזיר את הגוף למצבו המיטבי לאחר האימון, ניתן לזרז את התהליך על ידיי גירוי זרימת הדם לאיזורים בגוף שביצעו את הפעילות הגופנית.

חברת ציוד הספורט האיכותית SKLZ, מביאה לך דרך מהנה, מקצועית ויעילה להזרמת הדם לאיברים. באמצעות גליל פילאטיס קשיח וחלול, עשוי חומר ספוגי ורך אשר מפעיל נקודות לחץ ומעסה את רקמות השריר, תוכל למקסם את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף שלך ולאפשר לו להתחדש במהירות.

אביזר עיסוי זה הוא פשוט ונוח לשימוש. בסוף האימון הבא שלך, תן לעצמך מספר דקות של תרגילי עיסוי על האיברים אותם אימצת באימון ומיד תרגיש הקלה. השרירים התפוסים יחזרו לעצמם במהירות וימנעו כאבים לאחר האימון. צורתו הגלילית החלולה של אביזר זה, משפרת את יכולת הניידות שלו ומעצימה את העמידות שלו. מלבד זאת, השימוש בגליל הפילאטיס מפתח את יכולת גמישות השריר וחיזוק שרירי הליבה. זהו מוצר בעל עיצוב מרשים ומקצועי, קל לשטיפה וניקיון, ועמיד בפני מים. בעל צבע איכותי ועמיד, מתאים לאימון במרחבים שונים.

תכונות עיקריות

  • מורכב מגליל עמיד וקשיח בעל מעטה ספוגי רך אשר מפעיל לחץ מתון על שרירי הגוף ומאפשר התחדשות יעילה
  • כלי נייד ונוח לנשיאה בכל תיק ספורט
  • בעל צבעים בולטים ובעיצוב איכותי ומרשים
  • עמיד למים ומתנקה ללא מאמץ
  • מחזק שרירי ליבה ומשפר גמישות שרירים
  • אביזר מקצועי מעולה לתרגילי שיקום ועיסוי שרירי הגוף טרם האימון ולאחריו

SKLZ Barrel Roller