רצועת כדור עיסוי נקודתי - ACCUSTRAP

רצועת כדור עיסוי נקודתי - ACCUSTRAP

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

139.00
המוצר אזל מהמלאי

לאחר כל אימון ספורטיבי אינטנסיבי, הגוף זקוק למנוחה. המנוחה היא שלב קריטי ובלתי נפרד מהפתחות השריר. בזמן האימון ובפעילות יומיומית, שרירי הגוף נהרסים ונבנים מחדש בזמן מנוחה ושינה. מנוחה ושיקום שרירים ראוי, מפתח במהירות את הרקמות ומונע כאבי שרירים תפוסים. כדי לשפר את יכולת הגוף להשתקם וכדי להאיץ את תהליך הריפוי העצמי, מומלץ לעסות את השרירים הכואבים.

חשוב שעיסוי השריר יעשה בצורה הטובה ביותר, אחרת שרירים עשויים להיתפס ולגרום לחוסר מוטיבציה להתאמן. כדי להפוך את העיסוי לחוויה מהנה במיוחד שנותנת פידבק חיובי מעולה לגוף, צרף לתיק הספורט שלך את רצועת כדור העיסוי הנקודתי. חברת SKLZ הידועה בשמה הטוב לייצור ציוד ספורט איכותי ומתקדם הופכת את עיסוי הגוף שלאחר האימון לתענוג אמיתי. רצועת כדור העיסוי הנקודתי – ACCUSTRAP היא כלי עיסוי אפקטיבי בעל מבנה יחודי שמאפשר לעסות שרירים בנקודות שקשה להגיע אליהן ביעילות מירבית. הפעלת לחץ באמצעות הכדור המחובר לרצועה על שרירי הגוף הדואבים מאפשרת זרימה יעילה של דם לרקמות, שמאיצה את הריפוי הטבעי של הגוף ומקלה את הכאב מהשרירים.

השימוש ברצועה מתאפשר במגוון דרכים, ניתן לחבר את הרצועה לאיברי הגוף ולשפר את מתיחות השרירים עם התנגדות יעילה ואחיזה נוחה. כמו כן, הכדור המחובר לרצועה ניתן להפרדה מן הטבעת המקיפה אותו בכדי לעסות נקודתית איזורים שדורשים לחץ אינטנסיבי במיוחד.

ACCUSTRAP - נוח לשימוש, בעל יכולות עיסוי איכותיות, יהפוך את סוף האימון לחוויה מרגיעה.

תכונות עיקריות

  • רצועת כדור העיסוי הנקודתי מאיצה את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף על ידיי עיסוי הרקמות המשתקמות.
  • מומלץ לשימוש לפני ואחרי האימון להכנת השרירים למאמץ ולהקלה מיידית לאחר מכן.
  • רצועה עמידה ואיתנה יעילה להתנגדות ואחיזה נוחה בזמן מתיחות ולמשיכת נקודת הכדור ישירות על השרירים.
  • כדור עיסוי פנימי ניתן להפרדה מטבעת העיסוי המקיפה אותו, לעיסוי נקודתי לרקמות שדורשות לחץ אינטנסיבי.
  • בשימוש ברצועה ניתן לשפר יכולות גמישות שריר ומתיחות יעילות.