כדור עיסוי ממוקד - ACCUPOINT

כדור עיסוי ממוקד - ACCUPOINT

יצרן: SKLZ ארה"ב
אחריות: שנה

89.00
המוצר אזל מהמלאי

בין מגוון סוגי ציוד הספורט שקיימים במטרה לפתח את הגוף ולאמן את השריר, ישנו תחום בעל חשיבות עליונה שלרוב מוזנח על ידיי המתאמנים והוא חידוש רקמות השריר והתאוששות הגוף לאחר האימון. הספורטאים המנוסים כבר יודעים את חשיבות המנוחה לגוף. בזמן האימון, השריר עובר תהליך שהורס אותו על מנת שיוכל להשתקם ולהבנות מחדש. כך השריר נהרס, מחלים ועובר התפתחות עם הזמן ככל שמתאמנים יותר. זמן ההרפייה והמנוחה לאחר האימון הוא קריטי למתאמן. מלבד זאת שעיסוי רקמות השריר הוא תהליך שתורם להתפתחותן הבריאה, זהו תהליך מאוד מהנה ומרגיע המשרה תחושה טובה לשריר התשוש.

לכן מומלץ לפתוח את מגוון ציוד הספורט שלך לתחום העיסוי ושיקום השריר. כלי עזר מעולה לכך הוא כדור העיסוי הממוקד הידוע בשמו באנגלית ACCUPOINT מבית היוצר האמריקאי SKLZ. זהו כדור עשוי ספוג רך ואיכותי, אשר ביכולתו לסייע להרפיית השריר ולאפשר לו את ההחלמה והשיקום הראויים לאחר האימון. מבנה הכדור כשני כדורים צמודים, מפעיל לחץ ממוקד אשר משפר את יכולת הזרימה של הדם לרקמות השריר. הדם נושא חמצן שמקל את הכאב שאנו חשים לאחר אימון אינטנסיבי, ומחייה את השריר.

שיקום השריר לאחר אימון הינו בעל חשיבות גבוהה ושווה ערך בחשיבותו לאימון עצמו.

הצורה היחודית של כדור העיסוי הממוקד מתאימה לתמיכה ועיסוי של הרקמות סביב עמוד השדרה וכך גם לשרירי הגוף השונים. זהו כלי נוח וקל לשימוש, קומפקטי ומתאים לכל תיק. בעל צבע בוהק ועמיד לשחיקה, קל מאוד לשטיפה. מתאים למגוון תרגילי הרפיית שרירים, לעיסוי והקלת איברים תפוסים.

תכונות עיקריות

  • כלי יעיל להאצת יכולת חידוש רקמות השריר.
  • מקל כאבי שרירים תפוסים לאחר האימון ומאפשר שיקום של הרקמות לאימון הבא.
  • בעל עיצוב ייחודי מותאם לשרירי הגוף ובייחוד לגב ועמוד השדרה.
  • צבע איכותי עמיד לנזקי הסביבה וקל לניקוי.
  • קומפקטי וקל, נכנס לכל תיק.
  • כלי עזר בסיסי לכל מתאמן.