שאלות נפוצות

איך להחליף סוללה במונה בכדור הכח שלי?

כל הכבוד ! אם אתה צריך להחליף סוללה סימן שאתה משתמש באופן קבוע ב - Powerball כבר זמן רב. החלפת הסוללה פשוטה ולוקחת 2 דקות בערך ! לחץ על אחד מקצוות המונה והוציאו החוצה. הוצא את ששת הברגים ואת הסוללות הקטנות (GP377 אם המונה אפור או GP392 אם המונה לבן). סוללות מסוגים אלו ניתן למצוא בכל חנות. אחרי הכנסת הסוללות החדשות צריך רק להבריג חזרה את הברגים ולהחזיר את המונה.

מה לעשות כשהמונה מפסיק לעבוד פתאום?

זה מקרה די נדיר, אך הפעולה הפשוטה של הוצאת הסוללות (ראה שאלה קודמת) והכנסתן מחדש תסדר את העניין ו'תאפס' את המונה. יש לחכות כחצי דקה מהוצאת הסוללות ועד הכנסתן חזרה.

איבדתי את השרוך איתו מתחילים את פעולת כדור הכוח - מה לעשות?

שלוש אפשרויות לפניכם:

  1. אולי הגיע הזמן להפעיל את כדור הכח באמצעות היד בלבד - אתם הרי כבר מקצוענים...
    (ראו הסבר כיצד לבצע פעולה זו  בטכניקת הפעלה למתקדמים).
  2. קפצו לחנות לתיקון נעלים מתחת לבית וקנו אחד חדש.
  3. הזמינו מארז של 10 חוטי הפעלה אדומים.

כדור הכח שלי משמיע רעשים. האם לשמן אותו?

לא! השמן יפגע במנגנון ההתנגדות של כדור הכוח. באופן כללי אין להפיל את הכדור. כדור הכח הינו שקט, אך אם הוא נופל על משטח קשה - יש סיכוי שיתחיל להשמיע רעשים. העיצוב של הכדור מחוספס חלקית במיוחד על מנת למנוע את החלקתו מהיד.

נכנס לי לכלוך/נוזל לכדור הכח והוא מרעיש. מה עושים?

לפרק את כדור הכח לחלקיו (ראה השאלה הקודמת), ולנקות את החלקים עם אלכוהול נקי !

אני סובל מעומס על שורש כף היד (Carpal Tunnel syndrome) / דלקת פרקים / שבר באמת היד, והייתי רוצה לדעת במה יכול ה Powerball לעזור לי?

ראשית, יש להתייעץ ברופא לפני השימוש. כמו כל מכשיר, יש להתאים את הטיפול הרצוי לאופי המקרה המיוחד. ה - Powerball הוא מכשיר אימונים דינמי, כאשר אתה קובע את אופי האימון. אם מטרת האימון היא שיקומית - חיזוק מקום שעבר שבר, טיפול לעומס באיזור ממוקד או הקלה על דלקת פרקים, יש להתחיל את האימון בתנועה סיבובית עדינה. בצורה כזאת לא מופעל לחץ על האיזור הרגיש, אך כוח עדין מאמן ומחזק אותו.

לא מצאתם תשובה לשאלתכם?

צרו קשר ונשמח לענות על כל שאלה נוספת.